Вчора закінчилась кампанія українського стартапу Petcube зі збору коштів на Кікстартері – платформі для фінансування проектів за схемою краудфандингу. За 40 днів проекту вдалось зібрати $251 тис – це абсолютний рекорд для проектів з України.
Petcube планував зібрати $100 за 42 дні. Цю суму йому вдалось отримати за перші 6 днів.
Про успішний старт Petcube написала низка популярних західних ІТ-видань. Зокрема, Techcrunch та Business Insider.
Нагадаємо, Petcube – це пристрій, що допомагає дистанційно доглядати за домашніми тваринами. Вчора, о 18.00, стартап розпочав збір коштів на Кікстартері для випуску першої партії ґаджетів. Petcube буде коштувати $199, коли з’явиться у продажу в травні, але вже зараз можна зробити попереднє замовлення на Kickstarter за ціною від $99.
Пристрій складається з ширококутної камери, мікрофону, динаміків та лазеру низької інтенсивності, розташованих всередині алюмінієвого кубу зі стороною у 10 см. Підключивши Petcube до домашньої мережі Wi-Fi, власник може слідкувати за своєю твариною з будь-якої точки світу.
Власники Petcube можуть надавати друзям доступ до гри зі своїм улюбленцем, а також ділитися фотографіями та відео у соцмережах. У майбутньому команда Petcube планує встановити пристрої у притулках для тварин, щоб усі охочі змогли грати з котами та собаками, що скучили за людською увагою.
Троє засновників Petcube – Ярослав Ажнюк, Олександр Нескін та Андрій Клен — працюють над проектом вже більше року. Останні два місяці команда Petcube провела в інкубаторі Haxlr8r, розташованому у столиці світової електроніки — китайському місті Шеньчжень. Програма інкубатора допомагає розробникам інноваційних пристроїв організувати співробітництво з фабриками та постачальниками, а також налагодити масове виробництво.
Доставка перших пристроїв запланована на травень 2014 року.
Презентаційне відео Petcube:
У травні Petcube увійшов до топ-20 європейських стартапів. Більше про історію розвитку проекту можна почитати тут.