Сервіс блогів Livejournal (Живий Журнал), розширив можливості для індексації пошуковиками блогів, які розміщені на його платформі.
Тепер, якщо власник будь-якого блогу на ЖЖ захоче, щоб його сайт краще індексувався в пошукових системах, він може підключити його до Центру вебмайстрів Google. Для цього в налаштуваннях ЖЖ досить вказати мета-тег, який можна отримати в Google webmaster tools.
Аналогічні дії можна зробити і з Яндекс Вебмайстер.
![Livejournal подружився з Google Livejournal подружився з Google](http://watcher.com.ua/wp-content/uploads/Lj-Account-Settings.png?0f6cbc)