Сайт Корреспондент.нет – один з новинарних лідерів Уанету, доволі часто критикується користувачами за те, що їхня система коментування в її нинішньому вигляді не виконує свою функцію. Замість обговорень, коментарі перетворились на канал зливання злоби та ненависті, обливання брудом політиків, коментаторів.
На Кореспонденті нарешті прислухались до своїх читачів і система коментування з сьогоднішнього дня зазнала суттєвих змін.
1. Коментарі соціалізувались – тепер можна за них голосувати
![Корреспондент.нет соціалізує свою систему коментування Корреспондент.нет соціалізує свою систему коментування](http://watcher.com.ua/wp-content/uploads/korrespondent-net-comments-1.jpg?0f6cbc)
2. Можна проглянути коментарі з найбільшою кількістю голосів до новини
![Корреспондент.нет соціалізує свою систему коментування Корреспондент.нет соціалізує свою систему коментування](http://watcher.com.ua/wp-content/uploads/korrespondent-net-comments-2.jpg?0f6cbc)
3. Бачити унікальний ID всіх користувачів, що дозволить краще ідентифікувати коментатора
![Корреспондент.нет соціалізує свою систему коментування Корреспондент.нет соціалізує свою систему коментування](http://watcher.com.ua/wp-content/uploads/korrespondent-net-comments-3.jpg?0f6cbc)
4. Приховати або показати коментарі до всіх матеріалів сайту одним кліком
![Корреспондент.нет соціалізує свою систему коментування Корреспондент.нет соціалізує свою систему коментування](http://watcher.com.ua/wp-content/uploads/korrespondent-net-comments-4.jpg?0f6cbc)
На сайті також коментарі користувачів, що використовують своє ім’я і прізвище, тепер виділятимуться кольором – таким чином, команда сайту заохочує відмову від анонімності на користь свідомого і відкритого спілкування. Хоча цей пункт не до кінця зрозумілий – адже в сайта нема механізму перевірки автентичності імені користувача.
Pingback: Як Корреспондент.net взаємодіє з читачами | Watcher()