10 березня у Києві пройшла зустріч з представниками команд Яндекс.Новини та Яндекс Пошук по блогах, в рамках якої компанія оприлюднила цікаву статистику щодо розвитку кириличного сегменту Твіттера, та української його частини зокрема.
За даними Яндексу, зараз налічується 183 тисячі кириличних аккаунтів у тві. Якщо він зростатиме так само швидко, то перший мільйонний користувач з”явиться вже у 2011 році. Серед них – 35,5 тисяч українських твіттер-аккаунтів, і, що найвражаюче, український твіттер виріс удвічі за останні півроку. Тобто кожен п”ятий юзер кириличного тві – українець. І це більше, ніж для будь-якого іншого блогохостингу.
Твіттер в Україні і досі залишається відносно більш популярним, ніж у Росії. Хоча все ж таки є багато спільних тенденцій: наприклад, 50% українців та 55% росіян пишуть щось хоча би раз у місяць (по світу це число рівне 17%), а по 15% та 17% відповідно – пишуть кожного дня. 5% всіх повідомлень у мікроблогах Росії та України – ретвіти, а 25% містять нікнейм іншого користувача.
Посилання на інші сайти користуються популярністю в кириличному сегменті Твіттера: 67% повідомлень містять лінки, 40% з яких – скорочені за допомогою спеціальних сервісів (наприклад, таких як bit.ly).
27% українців твітять українською мовою. І цей показник показує позитивне зростання, адже ще рік тому він був всього 15%. Географія поширення твітерян більш-менш стандартна для українського інтернету: 59% користувачів – з Києва, 9% – з Харкова, 7% – з Одеси, 6% – зі Львова, по 3% з Дніпропетровська та Донецька, решта міст – понад 13%.
Pingback: Yandex продолжает радовать украинцев « Блог Ивана Vano Кучеренко — стартапы и интернет-маркетинг()
Pingback: Вся статистика Твітера, яку б ви хотіли побачити | Watcher()
Pingback: Twitter виріс удвічі за останній рік | Watcher()
Pingback: Twitter: 145 млн користувачів, 300 тисяч додатків | Watcher()