Від Інтернет Імперії Тимошенко, про яку я писав місяць тому, нічого не залишилось. Сайт tymoshenko.com.ua, який мав бути флагманом передвиборчої кампанії Тимошенко в інтернеті, редіректиться на особистий сайт Юлії Володимирівни – tymoshenko.ua.
Натомість на tymoshenko.ua з‘явилось два окремих розділи присвячені виборам: Вибори-2010 та ВірЮ!.
В розділі Вибори-2010 є виключно інформація новинарного характеру про хід президентської кампанії та лічильник, що показує скільки часу залишилось до першого туру виборів:
Є тут і можливість «Стати волонтером», але в мене є сумніви, що інформація, яку залишають потенційні волонтери, потім використовують. Хоча, якщо у вас є інші факти, з задоволенням напишу про них.
Розділ Вірю! – це стіна прихильників. Кожен може залишити тут інформацію про себе – ім’я/нік, місце проживання, фото та ще окреме віконце, де можна розповісти трохи детальніше ким ви є.
Також у вас є можливість залишити повідомлення. Цікаво, що повідомлення ви можете залишити лише одне. Інші користувачі після появи цього повідомлення можуть проголосувати за нього. Важливо, що коментарі не проходять через премодерацію, і одразу потрапляють на сайт – що є рідкісним явищем для українських політичних сайтів.
Якщо ви вирішите змінити текст вашого (нагадаю, єдиного) повідомлення, то всі голоси «за» чи «проти» анульовуються:
На основній сторінці розділу Вірю! виведено окремо 5 останніх повідомлень та 5 найпопулярніших повідомлень (за кількістю голосів).
На даний момент сайт складається практично з однієї сторінки, де виведено 50 юзерпікч користувачів та їх повідомлення.
На що варто звернути увагу – це особливість системи повідомлень, яку винайшли розробники сайту. Вони природнім чином обмежили кількість повідомлень, які видає один користувач. Адже коли ви змінюєте зміст свого основного повідомлення – втрачається попереднє. Тому в настирних політичних фанатів не буде можливості завалювати всіх спамом.
Єдина проблема – відсутність системи, яка б втягувала прихильників до взаємодії та комунікації між собою. Це практично ставить хрест на майбутньому такого проекту. В користувача нема стимулу для повернення.