Яндекс вгадуватиме пошукові запити
Компанія Яндекс повідомила про запуск нового пошукового механізму “Спектр”, який дозволяє вгадувати побажання користувачів на основі загальної статистики. Новинка буде враховувати загальну пошукову статистику, та на її основі формувати результати для окремих запитів.
Окрім того, користувачам пропонуватиметься весь спектр результатів (саме тому механізм отримав таку назву), які можна отримати за їхнім запитом. Наприклад, у випадку пошуку “суші” в результатах з’являться як адреси ресторанів, так і рецепти приготування цієї страви. На даний момент механізм “Спектр” використовується для російськомовних запитів в Яндексі.
Google Voice прийшов на iPad та iPhone
Голосовий сервіс Google Voice відтепер доступний для мобільної платформи iOS (iPad та iPhone) у вигляді однойменного додатку.
Сервіс прийшов на платформу Apple в урізаному вигляді – за його допомогою можна спілкуватися через SMS, отримувати сповіщення про нові дзвінки та повідомлення, але додаток не має головної функції – мобільного зв’язку. Зважаючи на жорстку політику Apple щодо свого магазину додатків App Store (в якому рік тому цей додаток було заблоковано), Google вирішив випустити версію програми з меншим набором функцій.
Додаток Facebook для Android тепер містить чат
Facebook-додаток для мобільної ОС Android було оновлено, і тепер програма містить вбудований чат, який доступний на звичайній версії сайту. Тепер власники смартфонів на цій ОС не будуть змушені використовувати сторонні програми, які дозволяли спілкуватися з друзями на Facebook в режимі чату, і користуватимуться офіційним додатком, який містить цей функціонал. Окрім того, додаток також отримав опцію push-сповіщень про нові події в соціальній мережі.
Завантажити додаток можна на цій сторінці.
Facebook – найкраще місце для роботи
Facebook очолив список компаній, які є найкращими для роботи у 2010-му році. Рейтинг було складено рекрутинговим сайтом Glassdoor, користувачі якого залишали відгуки про компанії, в яких вони працюють.
Для порівняння, Apple та Google посіли, відповідно, 20-е і 30-е місця. До першої двадцятки рейтингу увійшли переважно банківські, страхові, та фінансові компанії.