Освітня платформа Prometheus запускає пілотний проект змішаного навчання в кількох українських вишах – Київському політехнічному інституті, Українському католицькому університеті, Національному університеті «Львівська політехніка» та Львівському національному університеті ім. Івана Франка.
В рамках пілотного проекту замість звичних лекцій та поточного контролю студенти будуть дивитися відеолекції та виконувати завдання масових безкоштовних онлайн-курсів від найкращих викладачів України та світу, розміщені на платформі Prometheus.
Серед масових онлайн-курсів, які будуть використовуватися в рамках проекту, Гарвардський курс основ програмування «CS50», курс Стенфордського університету «Як створити стартап», курси від українських викладачів «Алгоритми та структури даних», «Філософія для непрофільних факультетів», «Підприємництво» та «Основи Web UI розробки» (LITS).
Після завершення пілотного проекту в 2017 році, Prometheus планує ініціювати реформу української вищої освіти на базі змішаного навчання. Запровадження масових безкоштовних онлайн-курсів від провідних викладачів України та світу в навчальний процес університетів дозволить зробити найкращу освіту доступною кожному студенту без жодних додаткових витрат з державного бюджету, запевняють в Prometheus.
Очікується, що вже до кінця 2017 року до розгортання реформи змішаної освіти приєднається 20 українських вишів.
Як відомо, всього за 40 днів Prometheus зібрав 515 тис. грн на краудфандинговій платформі «Спільнокошт». Для реалізації проекту змішаного онлайн-навчання команда планувала зібрати 400 тис. грн, однак велика кількість бажаючих вивела Prometheus у лідери: кампанія стала другою в історії України за обсягом зібраних на краудфандинговій платформі коштів.