14 журналістів українського Forbes у вівторок написали заяви про звільнення через «намагання змінити редакційну політику». Про це Українській правді повідомив шеф-редактор Forbes Борис Давиденко.
Інформацію також підтвердив головний редактор сайту Forbes.ua Олександр Рубан.
Він повідомив, що у вівторок головний редактор проекту «Forbes Україна» Михайло Котов «без пояснення причин» відхилив прийняту раніше заявку теми про радників першого віце-прем’єра Сергія Арбузова.
Рубан підкреслив, що головний редактор має право ухвалювати те чи інше рішення. «Мені сказали, що буде перелік тем, про які ми писати не зможемо, але широкий вибір залишиться», додав він.
Рубан заявляє, що в таких умовах не зможе продовжувати працювати. Разом з ним подали заяви про звільнення за власним бажанням 6 журналістів сайту і 8 працівників журналу.
«Ми не готові працювати в нових умовах», сказав Рубан.
Однак, за його словами, звільнення відбулося «не через конкретний випадок, відбувалася ціла низка подій, з яких стало зрозуміло, що буде щось змінюватися».
Рубан також повідомив, що ще до ухвалення рішення про звільнення всій редакції «обрубали адмінку».
Протягом останніх кількох днів з UMH, якому належить і Forbes, звільнились три ключових менеджера – директор з розвитку інтернеб-бізнесу Павло Жданов, перший віце-президент холдингу Григорій Шверк, директор з маркетингу Олена Мартинова.
Нагадаємо, що минулого тижня власник групи ВЕТЕК Сергій Курченко і засновник UMH group Борис Ложкін оголосили про дострокове закриття угоди щодо купівлі Курченком 99.9% акцій UMH group.
В UMH входять такі бренди як: Forbes, Vogue, Корреспондент, Теленеделя, i.ua, bigmir.net, football.ua, Ретро FM, Наше радіо, Europa Plus, Авторадіо, Аргументи і Факти, Комсомольська правда і інші.
А ви будете купувати український Forbes? Якщо, звісно, колись його взагалі купували.