Вирішили, раз вчорашній день подарував нам таку прекрасну новину про закриття соціальної мережі Facebook, оголосити 12 грудня «Міжнародним Днем Копіпейсту» (International Copy-Paste Day).
Цього дня ми будемо визначати найкращий (бездоганний) копіпейст року, проводити змагання з швидкого натискання комбінацій клавіш «Ctrl-C, Ctrl-V» (для маководів яблуко+с/яблуко-v) та пропонувати майстер-класи від найкращих копіпейстерів країни.
![Святкуємо Міжнародний Copy Paste Day Святкуємо Міжнародний Copy Paste Day](http://watcher.com.ua/wp-content/plugins/wp-polls/images/loading.gif?0f6cbc)