Apple отримала Beatles
Сьогодні о 17:00 на сайті Apple з”явилося повідомлення про те, що відтепер вся музика групи The Beatles доступна для покупки та завантаження в iTunes. Виявилось, що це і була та сама очікувана подія від компанії. До цього на сайті Apple показувалось повідомлення “Завтра ви побачите те, що ніколи не забудете”.
Експерти ринку та журналісти очікуавли анонс нового “хмарного” сервісу від iTunes, а насправді це була лише презентація виходу всесвітньо відомої групи в магазин Apple. Кожен з 13 альбомів Beatles на iTunes коштуватиме $12,99 а окрема пісня – $1,29.
В Яндекс можна зателефонувати через Skype
Компанія Яндекс-Україна почала осблуговувати своїх клієнтів через Skype. Відтепер у відділ продажів Яндекса можна зателефонувати з комп”ютера додавши в свої Skype-контакти користувача yandex.ukraine. Вас буде перенаправлено на стаціонарний телефон роботи з клієнтами. Компанія також зазначає, що не відповідатиме на текстові питання у чаті Skype, і рекомендує використовувати для цього електронну пошту.
Microsoft продала мільйон Kinect за 10 днів
Компанія Microsoft продала понад один мільйон ігрових контролерів Kinect для Xbox 360 за перші 10 днів з початку продажів. Kinect суттєво розширює можливості людини щодо її залучення в процес ігор: зокрема, за допомогою вбудованої камери він може відслідковувати рухи людини, її жести, а також розпізнавати голос.
До кінця цього року компанія планує продати 5 мільйонів таких контролерів для ігрової приставки Xbox 360. Найбільший успіх Microsoft, як і решта компаній в США, очікують на передсвяткові продажі, коли кількість покупок суттєво зростає. В Європі Kinect з”явився 10 листопада, а в Японії він надійде в продаж 20 листопада.
Міносвіти готує програму проти плагіату рефератів і курсових
Міністерство освіти і науки України планує впровадити в роботу ВУЗів спеціальну програму, яка буде боротися з плагіатом у студентів. Про це газеті Сегодня розповів заступник голови департаменту вищої освіти, Микола Фоменко. За його словами, поки що не можна назвати точних строків запуску цієї програми, але вже зараз вона проходить активне тестування в міністерстві.
Комп”ютерна програма дозволить виявляти роботи студентів – реферати, курсові, дипломні – які були скопійовані з інтернету, або ж уже були колись захищені іншими студентами. Видання вирішило дослідити, скільки зараз коштує написання курсової або дипломної, і чим це може обернутися для студентів. Детальніше про це ви можете прочитати за посиланням вище.