Livejournal запустив нову версію коментарів
Сервіс блогів Livejournal запустив нову, 72-гу за ліком версію свого інтерфейсу. Найбільше змін отримала система коментування в ЖЖ-блогах: тепер деревовидні коментарі можна буде розгортати одразу ж, натисканням однієї кнопки і без перезавантаження сторінки.
Це стало можливим завдяки очищенню системи коментарів від старого коду та оновлення механізму розгортання гілок з дискусіями. Минулого місяця Livejournal увімкнув інтеграцію з іншими популярними соціальними мережами, такими як Twitter i Facebook.
Яндекс показуватиме PDF прямо у браузері
Яндекс зробив корисну новинку для свого пошукового сервісу: відтепер у результатах пошуку можна буде переглядати файли .pdf i .xls-форматів, навіть якщо у вас на ПК не встановлені необхідні для цього програми.
Біля кожного знайденого документу з”являтимуться два посилання – одне для завантаження файлу, а інше – для його попереднього перегляду в браузері. Ключові слова, за якими ви здійснювали пошук, будуть автоматично підсвічені в документі.
Google Docs отримав історію версій файлу і планує друк по інтернету
Сервіс офісних онлайн-програм Google Docs отримав нову функцію – показ історії версій кожного з файлів. Як відомо, сервіс дозволяє завантажувати та опубліковувати будь-які файли розміром до 1 Гб, працюючи як певного роду файлообмінник. Тепер, якщо файл змінився, не обов”язково завантажувати його ще раз і заново надавати доступ іншим людям, якщо це необхідно. Досить завантажити його нову версію, а стару можна видалити з відповідного меню.
Автори блогу Googlesystem знайшли у коді Google Docs натяк на те, що скоро нас очікує чергове оновлення функціоналу цього сервісу. Зокрема, мають з”явитися такі опції, як підтримка сторонніх додатків, друк документів через інтернет у “хмарі”, а також можливості синхронізації.
Журналісти знайшли 1700 порушень на виборах через твітер
Українські журналісти, які брали участь в проекті твітер-трансляції процесу виборів до місцевих органів влади Electua, повідомили про результати цієї ініціативи.
З 19,7 тисяч повідомлень з тегом #elect_ua, які були опубліковані в твітері під час ходу голосування та підрахунку, близько 1700 було написано з тегом #elect_sos. Цей тег було запроваджено для оперативного реагування на порушення виборчого процесу.